Kalite Belgeleri


iso 9001ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Organizasyonların Kalite Yönetim Sistemi kurmaları esnasında uygulaması gereken şartların tanımlandığı standarttır. Standardın temelinde müşteri memnuniyeti ve proses yaklaşımı bulunmaktadır.


ISO-14001ISO 14001 Çevre Belgesi
İşletmelerin çevreye verdikleri zararları sistematik bir şekilde azaltılması veya mümkünse yok edilmesini amaçlayan Çevre Yönetim Standardıdır. Standardı uygulayan organizasyonlar Çevre Yasalarına uymak zorundadır.


ISO18001_310OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Belgesi
İşletmelerde güvenli ve yasalara uygun bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlayan İş Sağlığı ve Güvenliği Standardıdır. Standardın temelinde Tehlike Tanımlama ve Riskleri Analiz etme yatmaktadır.


iso 22000ISO 22000 HACCP Belgesi
Dünya genelinde güvenli gıda tedarik edilmesini sağlamak amacıyla yayınlanmış bir standarttır. Daha önce HACCP olarak bilinen standart artık ISO 22000:2005 olarak değişmiştir.


iso-logoISO 27001 Bilgi Güvenliği Belgesi
Organizasyonların bilgi varlıklarını yönetmesi ve koruması için hazırlanmış bir standarttır. Finans, Sağlık, Kamu ve BT gibi bilginin korunmasının büyük öneme sahip olduğu kurumlarda özellikle uygulanmalıdır.


121212-hollandada-helal-ev-tartmas-1Helal Belgesi
Bu standartlara göre, İslami kriterler ve insani gerekler bakımından “uygun” olan her ürün için bir sertifika türü belirlenmekte ve bu hususta gerek üreticinin, gerekse tüketicinin ortak bir zeminde buluşması amaç edinilmektedir.

 

 

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi için telefonla veya aşağıda bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Lütfen talebinizi iletiniz. Sizinle en kısa süre iletişime geçebilmemiz tüm alanları doldurmanızı rica ederiz.

Comments are closed